Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

S tím alkoholem - to některé aerolinky v přepravních podmínkách vůbec neřeší.

1 Citovat

Zas si někdo potřeboval kopnout do Kačeny. Je až úsměvné kolika jedincům tady ještě i po letech leží v žaludku.

1 Citovat

No, jestli si fakt přelejvá v salóncích chlast do petek, tak se tomu ani nedivím.

To je na podobné úrovni jako dopíjení nedopitých zbytků po cizích lidech (to jsem tady fakt taky někde četl...).

6 Citovat

Tak ono u některých leteckých společností je zakázano v přepravních podmínkách konzumovat nejen svůj alkohol, ale i jakékoliv nápoje a jídlo :-D Tuším, že to měl Scoot a některé aerolinie v USA.

0 Citovat

Ľudia si bežne vezmú zo salónika kus ovocia, alebo pečivo pre dieťa, ale prelievať alkohol a potom sa tým ešte chváliť na nete je úbohé a trápne. Či to robí Katka alebo ktokoľvek iný. U Katky je ten problém,že to "učí" svojich fanúšikov na FB. Týmto dospejeme akurát tak k sprísneniu podmienok vstupu.

8 Citovat

Alkohol rozhodně nepřelévat, stačí vybrat nenačatou láhev, nebo dvě. Ušetří to i návštěvu duty free.

9 Citovat

Ona nemá tři stovky na láhev? To vysvětlení Pitzbudky mi přijde logické, ale zase se mi nezdá, že by někdo dospělý měl nastavenej až takovej level chování, že si bude ulejvat bokem, aby měl co pít později.

Reni: tak ať je zpřísní, no a.  Jestli je to fakt nastavené tak, že na to dosáhne skoro každý, tak je to jen otázka času. A já jsem pro, takový scény asi za to nestojí.

 

1 Citovat

Kdo je .. Katka?

0 Citovat

Já za sebe upřímně doufám, že podmínky zpřísní, protože jsem byl za poslední dobu několikrát svědkem přelévání do vlastních PETek a málem jsem se za ty lidi hanbou propadl. 68 tisíc lidí na fb je k tomu vedeno a začíná se to dost projevovat a než se do mě pustí Miguelas a další, kteří obhajují cokoliv co udělá, tak bych chtěl podoktnout, že je mi úplně jedno, že to dělá zrovna Katka, ale kritizoval bych takhle každého.

13 Citovat

Lepší nevědět :) Jinak s tím alkoholem z duty free to nemusí být až tak úplně pravda. Už jsem zažil, kdy alkohol z duty free (originál zabalený a s dokladem o koupi) putoval na security nemilosrdně do koše s tím, že se to vztahuje pouze na nákupy provedené během cesty na jedné letence. Konkrétně tedy alkohol koupený na domestic letu v rámci UK nebyl následně připuštěn na separátní mezinárodní let. 

0 Citovat

JardaM napsal(a):

Já za sebe upřímně doufám, že podmínky zpřísní, protože jsem byl za poslední dobu několikrát svědkem přelévání do vlastních PETek a málem jsem se za ty lidi hanbou propadl. 68 tisíc lidí na fb je k tomu vedeno a začíná se to dost projevovat a než se do mě pustí Miguelas a další, kteří obhajují cokoliv co udělá, tak bych chtěl podoktnout, že je mi úplně jedno, že to dělá zrovna Katka, ale kritizoval bych takhle každého.

Aha. Tak to nemám dalších otázek, už je mi to jasný.

0 Citovat

floodland napsal(a):

Lepší nevědět :) Jinak s tím alkoholem z duty free to nemusí být až tak úplně pravda. Už jsem zažil, kdy alkohol z duty free (originál zabalený a s dokladem o koupi) putoval na security nemilosrdně do koše s tím, že se to vztahuje pouze na nákupy provedené během cesty na jedné letence. Konkrétně tedy alkohol koupený na domestic letu v rámci UK nebyl následně připuštěn na separátní mezinárodní let. 

Souhlas. Zvláště u letů, kde se musí přestupovat na další let a pokud je tam security kontrola před nástupem na další let (příklad Velká Británie nebo letiště mimo Schengen), tak security neuznává alkohol zakoupený v duty free shopu na prvním letišti, i když je celý let na jedné letence. Hodně striktní jsou u letů od USA / Kanady, zde bych rozhodně nekupoval žádné pití v duty free shopu.

0 Citovat

No a kde  je problém?

Když budou pindat, tak to tam kopnu na ex.

Sebrat mi chlast, to si ještě nikdo nedovolil.

1 Citovat

Tak jsem několikrát zkoušela tu Visu, kde ma byt v ramci akce par vstupu a nic… Nevím vůbec kde je problém, ale v každém salonku mi řekli, že tam žádné vstupy nejsou. Aktivovaná je a od té akci mi řekli přímo v bance. Tak pozor na to ;)

0 Citovat

Jakou máte banku? Jen ať vím co čekat. Díky

0 Citovat

CSOB 🤷🏻‍♀️

0 Citovat

Nafoť mi tu kartu z obou stran a já ti zjistím přesné podmínky vstupu.

19 Citovat

Ketsirkova napsal(a):

Tak jsem několikrát zkoušela tu Visu, kde ma byt v ramci akce par vstupu a nic… Nevím vůbec kde je problém, ale v každém salonku mi řekli, že tam žádné vstupy nejsou. Aktivovaná je a od té akci mi řekli přímo v bance. Tak pozor na to ;)

Podle https://www.visa.cz/cs_cz/visa-o...%9B/156250 by to mělo platit pouze ve Vídni.

Přímo na ČSOB https://www.csobpremium.cz/produ...a-infinite

0 Citovat

Ve Vidni prave take nesla :/

0 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a): Nafoť mi tu kartu z obou stran a já ti zjistím přesné podmínky vstupu.
To ale zjistíš podmínky vstupů jenom v Evropě. Určitě jí zajímá celý svět, to potřebuješ i PIN.

2 Citovat

A pro každej kontrolovanej salonek je potřeba extra přeposlat kód, co ti přijde na mobil nebo něco odkliknout v appce.

0 Citovat

Jako u te Visa? Zadnou apku nemam, nic neodklikavam :-0

0 Citovat

To sis nevšimla, že si z tebe dělají srandu?

1 Citovat

A jak bych to asi mela poznat? Co to je za srandu? Na Visu jsem nikdy nesla, tak co ja vim, jestli je k tomu potreba nejaka apka? 
To, ze tu po me nekdo chce ofotit kartu nekomentuju, to neni sranda, ale spis trapny. Nicmene upozorneni na apku…?

0 Citovat

Volný vstup do salonku ve Vídni na Visu Infinite od ČSOB opravdu funguje, vyzkoušeno osobně minulý čtvrtek. Není potřeba žádná aktivace ani appka, ale platí to jen pro Vídeň. A jsou to jen 2 vstupy do konce roku...

0